הסיפור שלי – הסיפור של VOS

הסיפור שלי, הוא סיפור של אישה, סיפור של נשים.

יש את הרגע החמקמק הזה שאת הופכת מילדה, נערה לאישה, מאהבת, אמא, מחנכת, מאפשרת, כל הדברים האלו ביחד בחיבור שהוא כמעט בלתי אפשרי, אנחנו הנשים סך כל הדברים האלו. 

היום כשאני בת 43 ואמא לשלוש בנות, מטפחת זוגיות, קריירה והמון ירקות ופירות. אני מבינה אפילו יותר לעומק את החיבורים, הבלתי אפשריים בתוך, היום, השבוע השנה, החיים שלנו. 

אנחנו עוברות בין השינויים האלו, לבד, אבל ביחד, ביחד עם נשים אחרות שהופכות להיות ההמשך שלנו, האחיות, החברות, הבנות שלנו. בתור מטפלת וחוקרת, כל חיי, חיפשתי דרכים להזין לטפל ולדאוג לעצמי, לאישה שאני ולנשים סביבי. 

ומתוך ההבנה הזאת שאנחנו משתנות כל הזמן, גם כי הזמן עובר ונוגע בנו וגם כי מבפנים אנחנו משתנות, בראתי את VOS מותג שהוא בעצם אני Vered Orenstein Slutsky- הדרך שלי ללוות את האישה שצומחת בי ואת הנשים סביבי, מותג, שיתאים את עצמו לצרכים המשתנים שלנו, לבריאה המחודשת שלנו, כנשים כל פעם מחדש. החוויה היומיומית שלנו עוברת דרך צמתים, פיזיים ורגשיים, ובתוך כל אחד מהרגעים הללו, אנחנו צריכות ורוצות לבחור בעצמנו מחדש. אז אני לא יכולה להיות שם עם כל אחת מכן כל הזמן, אבל המוצרים שבראתי, עם מקסימום החומרים הפעילים, שילטפו, יזינו ויטפחו אתכן, כן יכולים. אני מאחלת לכולנו, לקום בכל בוקר ולבחור בעצמנו מחדש, עם הפגיעות, הקמטים, הפגמים החיצוניים והפנימיים שלנו ועם השמחות הגדולות הקטנות, הרגעים המחבקים והחמים. קומו בבוקר ותבחרו בעצמכן.

.You are work in progress

.You need to wake up every morning and choose yourself over and over again

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin