הסיפור של VOS

הסיפור של VOS הוא סיפור של חיבור בין רוח לחומר

אני ורד אורנשטיין סלוצקי, בת 43, אמא לשלוש בנות ובת זוג של יהונתן.

כל חיי חיפשתי. חיפשתי מהות, דרך, שקט, חיפשתי לחבר את החלקים השונים שבי למקום אחד.

יצאתי למסע של רוח, חקרתי בדקתי והבנתי והפכתי לפסיכותרפיסטית הוליסטית. תיקנתי, הרגעתי והזנתי אנשים סביבי, עד שהרגשתי, שאני מבלה את עיקר זמני, בעולם הרוחני.

לפני מספר שנים הרגשתי צורך בהתפתחות נוספת, נמשכתי לעולמות הבישול, האפייה ומקומות בהם ניסיתי להביא את עצמי קרוב יותר ויותר לאדמה.

במקביל לחיפוש בחומר, ניסיתי למצוא גם אותי מחדש (בכל זאת גיל 40). הרגשתי שאני נמצאת בצומת כאמא וכאישה, הסתכלתי במראה וראיתי מישהי שנראית כמוני, אבל הרגשתי רחוקה. רציתי להתחבר חזרה אל עצמי הגשמי והרוחני. לימודי רוקחות טבעית שינו לי את הכל.

הסיפור שלי, הוא סיפור של אישה, סיפור של נשים

יש את הרגע החמקמק הזה שאת הופכת מילדה, נערה, לאישה, מאהבת, אמא, מחנכת, מאפשרת, כל הדברים האלה ביחד בחיבור שהוא כמעט בלתי אפשרי.
אנחנו הנשים, סך כל הדברים האלו.
היום, כשאני בת 43 ואמא ל-3 בנות, מטפחת זוגיות, קריירה, והמון ירקות ופירות אני מבינה אפילו יותר לעומק את החיבורים הבלתי אפשריים בתוך היום, השבוע, השנה, החיים שלנו.
 
אנחנו עוברות בין השינויים האלו לבד אבל ביחד, עם נשים אחרות שהופכות להיות ההמשך שלנו, האחיות, החברות, הבנות שלנו.
בתור מטפלת וחוקרת, כל חיי חיפשתי דרכים להזין, לטפל ולדאוג לעצמי, לאישה שאני ולנשים סביבי.
 
ומתוך ההבנה הזאת, שאנחנו משתנות כל הזמן, כי הזמן עובר ונוגע בנו וגם כי מבפנים אנחנו משתנות, בראתי את Vos. מותג שהוא בעצם אני, Vered Orenstein Slutzky.
הדרך שלי ללוות את האישה שצומחת בי ואת הנשים סביבי, מותג שיתאים את עצמו לצרכים המשתנים שלנו, לבריאה המחודשת שלנו, כנשים כל פעם מחדש.
 
החוויה היומיומית שלנו עוברת דרך צמתים פיזיים ורגשיים ובתוך כל אחד מהרגעים הללו אנחנו צריכות ורוצות לבחור בעצימנו מחדש.
 
אז אני לא יכולה להיות שם עם כל אחת מכן כל הזמן, אבל המוצרים שיצרתי, עם מקסימום החומרים הפעילים שילטפו, יזינו ויטפחו אתכן ואת המרחב שאתן חיות בו, כן יכולים.
 
אני מאחלת לכולנו לקום בכל בוקר ולבחור בעצמינו מחדש עם הפגיעות, הקמטים, הפגמים החיצוניים והפנימיים ועם השמחות הגדולות, הקטנות, הרגעים המחבקים והחמים.
קומו בבוקר ותבחרו בעצמכן,
ורד.