הסיפור של VOS

הסיפור של VOS הוא סיפור של חיבור בין רוח לחומר

אני ורד אורנשטיין סלוצקי, בת 43, אמא לשלוש בנות ובת זוג של יהונתן.

כל חיי חיפשתי, מהות, דרך, שקט, חיפשתי לחבר את החלקים השונים שבי למקום אחד.
יצאתי למסע של רוח ובחרתי במסלול של פסיכותרפיסטית הוליסטית, אני מטפלת בקליניקה פרטית באנשים, זוגות ומשפחות.

לפני מספר שנים הרגשתי צורך בהתפתחות נוספת, נמשכתי לעולמות האוכל, האפייה וגידול הירקות והמוצרים שמזינים אותנו באופן עצמאי, ניסיתי להביא את עצמי קרוב יותר למקומות טבעיים.
במקביל לחיפוש בחומר, ניסיתי למצוא גם אותי מחדש (בכל זאת גיל 40), הרגשתי שאני נמצאת בצומת כאמא וכאישה, הסתכלתי במראה וראיתי מישהי שנראית כמוני, אבל הרגשתי רחוקה. רציתי להתחבר חזרה אל עצמי, להכיר את עצמי כאישה, לימודי רוקחות טבעית שינו לי את הכל.

הסיפור שלי, הוא סיפור של אישה, סיפור של נשים

יש את הרגע החמקמק הזה שאת הופכת מילדה ונערה, לאישה ויחד עם התפקיד הזה מצטרפים עוד שלל תפקידים נוספים: בת זוג, אמא, אשת קריירה וחברה. הניסיון לחבר את כל הצדדים מרגיש לפעמים כמעט בלתי אפשרי.

היום, כשאני בת 43 ואמא ל-3 בנות, מטפחת זוגיות, עשייה והמון ירקות ופירות אני מבינה אפילו יותר לעומק את החיבורים הבלתי אפשריים בתוך היומיום והחיים שלנו.

אנחנו עוברות את השינויים והתנודות האלה לבד אבל ביחד, עם נשים אחרות שהופכות להיות השבט שלנו, האחיות, החברות, הבנות שלנו.

בתור מטפלת וחוקרת, כל חיי חיפשתי דרכים להזין, לטפל ולדאוג לאישה שאני ולנשים סביבי ומתוך ההבנה הזאת, שאנחנו משתנות כל הזמן, בראתי את Vos, מותג שהוא בעצם אני, Vered Orenstein Slutzky.

זאת הדרך שלי ללוות את האישה שצומחת בי ואת הנשים סביבי, ליצור מוצרים שיתאימו את עצמם לצרכים המשתנים שלנו, לבריאה המחודשת שלנו.

החוויה היומיומית שלנו עוברת דרך צמתים פיזיים ורגשיים ובתוך כל אחד מהרגעים האלה כדאי לאהוב את עצמנו כל רגע מחדש, זה תרגול אינסופי, אבל הוא משתלם.
המוצרים שלנו נוצרו עבורכן, ליצירת ריטואלים יומיומיים קבועים של הזנה עצמית מיטיבה, הם מיוצרים עם מקסימום החומרים הפעילים שילטפו, יזינו ויטפחו אתכן ואת המרחב שאתן חיות בו.

אני מאחלת לכולנו לקום בכל בוקר ולשמוח ממה שיש, בזכות השנים שנראות עלינו ועם השמחות הגדולות והקטנות. כל רגע ששמחתן את עצמכן הוא מבורך.
קומו בבוקר ותבחרו בטוב,
ורד.